Obchodní podmínky
Váš nákupní košík je prázdný!
  • Čeština
  • English
Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

společnosti

TECOS CZ s.r.o.

se sídlem Mozartova 928/12, Smíchov, 150 00 Praha 5

identifikační číslo: 27648494

zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 121437

pro prodej gastronomických specialit a jiných pokrmů prostřednictvím on-line obchodu umístěného na

internetové adrese http://obchod.oskar-neratovice.cz pod obchodní značkou a místem prodeje (dále jen „provozovna“)

OSKAR Neratovice > restaurace – klub – sushi,

Ruská 470, 277 11, Neratovice

Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

OSKAR Neratovice, restaurace - klub – sushi  si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu http://obchod.oskar-neratovice.cz

Dle zákona  č. 136/2011 Sb., o oběhu bankovek a mincí, který upravuje mimo jiné i problematiku poškozených bankovek a mincí. Uvedený zákon umožňuje odmítnout přijetí bankovky nebo mince, která je poškozená a to bez ohledu na to, zda se jedná o poškození běžné či nestandardní.

Registrace a objednávky:

Na základě registrace kupujícího (zákazník) provedené na webové stránce http://obchod.oskar-neratovice.cz může kupující přistupovat do svého uživatelského rozhraní. Ze svého uživatelského rozhraní bude ihned umožněno naše výrobky objednávat.

Při registraci na webové stránce a při objednávání zboží je kupující povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje. Údaje uvedené v uživatelském účtu je kupující při jakékoliv jejich změně povinen aktualizovat. Údaje uvedené kupujícím v uživatelském účtu a při objednání zboží jsou prodávajícím považovány za správné.

Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem.

Kupující bere na vědomí, že uživatelský účet nemusí být dostupný nepřetržitě, a to zejména s ohledem na nutnou údržbu hardwarové a softwarové údržby.

Na základě provedení telefonické objednávky na telefon: +420 774 316561 není nutno žádné registrace kupujícího. Avšak pro registrované neúčtujeme cenu za obaly.

Při telefonické objednávce Naši operátoři vždy po Vás budou požadovat jen potřebné informace a to adresa dodání včetně popisného čísla, příjmení objednávajícího, telefon a danou objednávku. Jiné informace není potřeba uvádět.

Po přijetí ať už telefonické či internetové objednávky se objednané zboží vyexpeduje v co nejkratší době, pokud ze strany objednávajícího není určeno jinak. Při objednávce na určitou dobu, musí zákazník počítat, že tato doba je jen orientační a může dojít ke zpoždění dodání objednávky.

UPOZORNĚNÍ: denní doba rozvozu je stanovena od 11hod do 22hod.

Ceny rozvozu do jednotlivých zón.

Cena rozvozu je do zóny 1 stanovena na 30,- Kč, při objednávce cenově vyšší než 150,- Kč je cena rozvozu stanovena ZDARMA.

Cena rozvozu je do zóny 2 stanovena na 50,- Kč, při objednávce cenově vyšší než 300,- Kč je cena rozvozu stanovena ZDARMA.

Cena rozvozu je do zóny 3 stanovena na 60,- Kč, při objednávce cenově vyšší než 400,- Kč je cena rozvozu stanovena ZDARMA.

Změna ingrediencí bude zpoplatněna viz ceník

Back to Top
Loading...
Loading...
Loading...